| AnaAna8 a întrebat:

Vreau sa șterg o persoana de la snap de la prieteni dar fără ca persoana respectivă sa bage de seama. Dacă o șterg de la prieteni o sa observe? Sau îi apare undeva?

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Chiar nu ai atata tarie de caracter, ca sa iti asumí deciziile?
Eu chiar i-as spune, frate, nu mai ai ce cauta pe lista mea de prieteni, asa am decis deci te sterg

| gogu220 a răspuns:

Nu observă. Am făcut acest test cu un membru TPU. Problema este că a rămas în lista de prieteni şi după ce i-am dat ignor.