| Cosm1NNN a întrebat:

Vreau sa stiu care telefon dintre Samsung Galaxy Young Duos S6312 si Samsung galaxy mini 2 este mai bun.La galaxy young ma atrage mai mult procesorul de 1Ghz fata de 800 mhz a lui mini 2 si versiunea de android 4.1.
Cine ma lamureste primeste funda!

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy mini 2 are un prieten de-al meu si pot sa spun ca se misca foarte bine, in temple run 2 duce perfect, aplicatiile se misca foarte bine, meniu frumos. Touchu unu foarte bun se misca foarte repede la aplicatii si jocuri.
Ceea ce nu-mi place mie ca are camera de 3mp dar face poze bunicele.

5 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

S.G.M 2 este un telefon bun, peste media normala la capitolul performante si are o serie de lucuri bune pe el:

-Procesor bun
-Gps
-Versiune stabila de android
-Ecran tactil cu o fidelitate apropiata de S3.
Succes!

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Ai aici o comparaţie între cele două:
http://www.phonearena.com/....../6928,6771
Eu aş alege mini 2.

| Gabi1999 a răspuns (pentru Immjustalittlecupcake):

Cum sa alegi ma mini 2 laughing young il bate la toate pe mini. nu aveti minte ma.

| Immjustalittlecupcake a răspuns (pentru Gabi1999):

Bine că eşti tu ăla deştept.

| angelynho7 a răspuns:

Eu ti-as propune un Samsung galaxy young s6310 este un telefon foarte bun si un pret acceptabil il intrece cu mult pe Samsung galaxy mini 2 deoarece Samsung galaxy mini 2 are procesor de 800mhz... si 512 ram insa s6310 are un super procesor de 1ghz si o memorie ram de 768 (RAM) desigur si o versiune android upgrada jelly bean 4.1.2