| Cehren_Cristina_1983 a întrebat:

Vreau să știu cine mi-a interzis să-i pot vedea biografia și cum să fac să mă deblochez?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Unde asta?
Pe TPU?

| denisTiky a răspuns:

Pai, cred ca pe orice platforma (Facebook, Instagram) daca cineva sa zicem ca ti-a dat ceva block si nu vrea persoana respectiva sa ii vezi date personale, atunci nu ai cum sa le vezi... Nu-i logic? Daca omu te-a blocat inseamna ca nu vrea sa vezi asta si ca tu nu ai ce face decat sa te impaci sa te deblocheze la loc. Nici nu ai mentionat unde te-a blocat...deci care sunt sansele ca cineva de aici sa te ajute? Succes!

| GdX a răspuns:

O data blocat de cineva, pentru el blocat ramai. Tu nu ai ce face.