| kosty87 a întrebat:

Vreau sa stiu cum aflu si eu parola de la email nu o mai tin minte va rog mersii. e urgent

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De aflat n-ai cum, dar de recuperat poți folosind:
https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot
Această funcție se bazează pe numărul de telefon introdus și/sau întrebările de securitate ce ar fi trebui să le ai în formularu de date de recuperare și logic să le și știi. Dacă nu ai pus nici una nici alte poți uita de contul tău de yahoo.Succes

| Jipa95 a răspuns:

Da pe forgot password, raspunde celor 2 intrebari de securitate ca sa-ti poti reseta parola.