| YoyoXender a întrebat:

Vreau sa stiu daca este vreun trelefon care se ridica la standardele lui S20 Ultra?
Adica ( camrea foto, incarcare wirles, stilou special pentru telefon propiu ziu, procesor, si rata de 120 Hz
!

Răspuns Câştigător
| Bogdan8102 a răspuns:

Da, exista cateva modele de telefoane mobile care se ridica la standardele lui Samsung Galaxy S20 Ultra:

Samsung Galaxy S21 Ultra - este un telefon cu specificatii similare celui S20 Ultra, cu o camera foto avansata, suport pentru incarcare wireless rapida, stilou S Pen, un procesor puternic si o rata de refresh de 120Hz.

Xiaomi Mi 11 Ultra - acest telefon ofera o camera foto impresionanta, suport pentru incarcare wireless rapida si inversa, un procesor puternic si o rata de refresh de 120Hz.

Oppo Find X3 Pro - acest telefon ofera o camera foto avansata, suport pentru incarcare wireless rapida, un procesor puternic si o rata de refresh de 120Hz.

Asus ROG Phone 5 - acest telefon se concentreaza pe gaming si ofera un procesor puternic, suport pentru incarcare rapida, o rata de refresh de 144Hz si un stilou opțional.

Acestea sunt doar cateva exemple de telefoane mobile care se ridica la standardele lui Samsung Galaxy S20 Ultra, iar lista poate fi extinsa cu alte modele care indeplinesc aceleasi criterii. Este important sa verificati specificatiile exacte ale fiecarui telefon inainte de a face o achizitie pentru a va asigura ca indeplineste necesitatile dvs.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Unde trăiești prietene, imediat iese S23 ultra.

| VoidEternal a răspuns:

S20 Ultra nu a avut stylus.

Note 10, Note 20, Note 20 Ultra și S22 Ultra sunt cele mai recente telefoane de la Samsung care îl au.

Gama note unde s-a lansat stylusul nu se mai fabrica, începând cu seria S22, modelele ultra sunt cele care vin cu el. Tocmai urmează să se lanseze S23.

Și evident că ce s-a lansat după S20 e mai bun. S21 mai ales a fost un telefon foarte reușit. S22, la fel dar diferența nu e foarte mare intre el și S21.

Doar bani sa ai. happy

| Nicusor1975 a răspuns:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Huawei Mate 40 Pro,