| anonim_9676 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce telefoanele de pe situl "Telefonultau.eu" sunt mai ieftine ca in alta parte(germanos, vodafone), sunt copii facute de chinezi? Vreau sa stiu daca merita sa imi achizitionez un telefon de pe site. E cineva aici care si-a luat un telefon de pe site si e multumit de el?

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

E posibil sa fie mei ieftine ca spre deosebire de germanos si altele, magazinele online nu platesc chirie si au mai putini angajati.