| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de unde sa iau drivere pentru HP 625 notebook pc compatibile cu windows 8. ca nu gasesc. am intrat si pe videotutorial si mi-au dat un sait de unde sa dawnload-ez driverul la placa video si nu stiu de ce mi s-a restartat. nu am putut sa-l instalez.

configuratii:
placa video ATI MOBILITY RADEON HD 4200 series
ram: 5 GB, DDR 3, 1333 MHz
hard: SSD CORSAIR FORCE GT, 60 GB, SATA 3
cpu: AMD V SERIES, V140

va rog sa ma ajutati sa imi d-ati un sait dar nu cel de la amd al lor ca l-am instalat si eu de acolo si mi s-a restartat laptopul si nu l-am mai putut instala. va rog frumos sa fie compatibile cu windows 8 dar va rog sa fiti seriosi sa nu faceti chestii sinalea nesimnite cum ar fi sa imi dati site-uri cu virusi sa nu ii mai pot scoate decat cu fomatare generala externa care se face cu un aparat si costa 45 lei. va rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Inseamna ca nu sunt drivere pentru win 8! Asta e, nu ai ce sa faci. Incearca, poate merg driverele de win 7.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De la HP!

| Eduarrdinno a răspuns (pentru K0sti):

Am intrat la HP si nu au nici un fel de drivere pentru windows 8. au doar pentru xp si toate varietatile de windows 7. au acolo o casuta cu windows 8 dra nu are nici o treaba cu driverele compatibile cu laptopul HP 625. zice ceva de niste benefici aduse cu windowsul etc. nici un caz de drivere

| Eduarrdinno a răspuns (pentru K0sti):

Am incerca si zice,, These drivers aren't compatible with your Windows. Nu merge ori ce asi face nu cred ca exista drivere pentru HP 625 notebook pc compatibile cu WINDOWS 8. asta este il tin asa. am rezolvat treaba cu sunetul dar placa video nu. stau si fara acele animatii. asta este... va multumesc la toti ca m-ati ajutat. oricum eu nu ma voi da batut. o sa mai caut. dar daca mai gasesti ceva sa imi spui. iti voi da funda pentru ca te strafocat pentru mine. MULTUMESC CU STIMA.

| K0sti a răspuns (pentru Eduarrdinno):

Momentan nu ai ce face. Mai asteapta, poate o sa scoata si drivere de win 8. Bafta!

| K0sti a răspuns (pentru Eduarrdinno):

Inseamna ca nu sunt drivere pentru win 8! Asta e, nu ai ce sa faci. Incearca, poate merg driverele de win 7.

| Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:

Normal windows 8 isi descarca automat driverele daca nu merge dai un update la windows sau intra pe site producatorului la seria de notebook pe care il ai si ar trebui sa gasest, dar mai este o solutie descarca 3dpchip si descarcale de acolo (eu folosesc 3dpchip pentru windows 7 pentru placa sunet) daca ai desktop si ai hdmi mai sus 1.2 3dpchip nu iti gaseste placa audio numa hdmi(asa ii la mine)

| Eduarrdinno a răspuns (pentru Mitrea_Octavian_1993):

Am instalat programul asta si am dat pe procesor sa ii instalez driverul si mi s-a restartat laptopul si nu mi se mai vede absolut nici o imagine pe ecran nici macar incarcarea biosului cand aprind laptopul. oi fi ars placa video?