| Kimura_Akihiro_1994 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu un usb de tastatura de PC pentru laptop

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Orice tastatura cu USB, pentru PC... merge si pe laptop.

| Scorpiel a răspuns:

Nu stiu de ce, dar am impresia ca vrei un adaptor USB/PS2... daca e asa, il gasesti undeva pana in 20-25 lei.

| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Nu prea am inteles nimic salata de cuvinte pot sa-ti pun dar daca vrei sa conectezi o tastatura USB de la calcualtor la laptop o poti face fara probleme atata timp cat aceasta nu este una mecanica care necesite driver instalat, daca aceasta necesita driver pur si simplu bagi CD-ul de la firma cu driverul in laptop il instalezi si kaboom ai tastatura.