| Dolores214 a întrebat:

Vreau sa vând un telefon j3 Samsung 2017 e nou în cutie nu o fost folosit garanți tot.Cu cât merge sa al vând?

3 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

M-am uitat pe "compari" si se vine intre 774 lei si 1.050 lei
Am aruncat un ochi si pe preturile la mana a doua, de la 550 lei la 650 lei.
Deci in concluzie, tu nu specifici daca sigiliul este desfacut, adica daca cutia a fost cutia vreodata desfacuta pentru ca in cazul asta ii scade considerabil din pret

| darrio2007 a răspuns:

Ceva are el de vrei sa il vinzi. Nu te astepta sa iei pe el mai mult decat ai dat.

| Dolores214 explică (pentru darrio2007):

Nu are nimic abonament 2 telefoane 1 vând și un țin.