| anonim_4396 a întrebat:

Vreau şi eu câteva păreri, nu ştiu ce telefon să`mi iau de Crăciun, daţi`mi nişte sfaturi [înafară de Samsung Galaxy, pentru că am avut sau iPhone, pentru că e prea fragil!] happy
Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Pai ar fi All view sunt telefoane putin cunoscute, dar bune sunt la un pret rezonabil pentru Tehnologia lor(Eu am un Allview v1 viper)cel mai bun de la ei este(all view x1 soul)sau un HTC one (sunt mai multe variante(era ceva cu max mini si inca ceva))sau ceva de la LG(aici nu stiu ce sa zic)si Nokia(Ceva un lumia 920 sau ceva mai bun).
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Pandaaa18 a răspuns (pentru MrWanted):

Şi eu mă gândeam la un Nokia Lumia. hmm.