| bernaaaaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste dar nu din acelea ca te iubesc toata viata mea si nu mai stiu ce, vreau statusuri din alea de dragoste care arata cat de frumoasa dragostea...Primul care m-a facut sa pun statusul pe mes, primeste

Răspuns Câştigător
| Loora a răspuns:

Dragostea este o fiara care sta toata viata la panda si te ucide atunci cand iubesti cel mai tare.

| boombestforevermyloving a răspuns (pentru Loora):

E adevarat ma bucur ca ai ales acest status happy

11 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Dragostea e ca vantul...nu o poti vedea, dar o poti simti!

(preferatul meu)

Dragostea nu va pieri niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi voie sa imi sorb din tine leacul pentru amor. Da-mi voie sa fiu orb si sa ma satur din tine doar, da-mi voie sa te rog

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Dariiiii a răspuns:

E trist sa suferi uneori, dar e frumos cand dragostea te face sa zbori.

Mie imi place. sper sa te ajute.happy

| bombonik_6523 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Hai sa ne inpartim lumea, luna mie, stelele tie, oceanul mie. Pamantul tie, dar mai bine totul tie si tu mie...

Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.

| anachirita1999 a răspuns:

1.Iubeste'o si no lasa stii prea bine ca este printesa ta!

| ingeras_6508 a răspuns:

Pai sper sa te ajute http://sweety-things.weebly.com ador situ

| sorinabubulina99 a răspuns:

Mi'e dor sa te strang in brate, sa te sarut... Mi'e dor sa imi vorbesti, mi'e dor sa te ascult!
Din sutele de persoane pe care le cunosc imi ajunge una singura sa ma iubeasca asa cum sunt... Sa stiu ca ar merge cu mine pana la capatul pamantului...