| XxCostYxX a întrebat:

Vreau si eu repede un link de unde sa descarc un antivirus cat de cat bun dar cu licenta

Răspuns Câştigător
| costis a răspuns:

Dintre cele free cel mai bun mi se pare Avast. E rapid la detectare, singurul inconvenient e ca iti ea oarece resurse la inceput, cand actualizeaza baza de date. Insa in rest, nu te blocheaza si nu te intarzie. Pentru mine, singura completare necesara a fost Panda Vaccine, ca sa-mi blocheze autorun-ul pe stickuri (aveam virus pe un calculator la servici, unde nu pot pune AV si care imi intra pe stick-uri).