| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Vreau si eu sa imi spune-ti o oferta convenabila pentru internet pe mobil am n97 si am cartela de orange, vodafone si cosmote. Care este cea mai convenabila pentru internet? Vreau cati mai multi MB daca se poate acces nelimitat si nu vreau neaparat optiunea x ci macar sa imi ziceti reteau de telefonie mobila mai convenabila pentru internet adica mai ieftina

5 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Vodafone:50 de mega 2 euro

| controlled a răspuns:

Vodafone e cea mai tare gratuit era o oferta.
Eu am Orange dar stiu ca la Vodafone au o oferta nelimitata si gratuita.
Cosmote nu stiu si nu comentez!

| florinz a răspuns:

Orange.Cu 3, 5E ai acces nelimitat timp de 30 de zile.

| florinz a răspuns:

Pe fiecare cartela Orange ai net gratuit timp de 7 zile si ai acces nelimitat.Eu am si Vodafone si Orange si merg pe orange.Cosmote mai au multe de invatat.

| alecs94 a răspuns:

Orange e cea mai buna