| The7oker a întrebat:

Vreau si eu un driver pentru bluetooth pentru Acer Aspire 5735z, am cautat peste tot dar nu am gasit pe nicaieri sad
Am ca OS Windows7 si tot nu imi gaseste driverul sad
Va rog frumos sa ma ajutati, am problema aceasta de cand am cumparat laptopul straight face

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Incearca driverul de la Windows Vista: http://global-download.acer.com/......stax86.zip
Din cate stiu, acest laptop nu are drivere pentru Windows 7. Tie probabil Windows 7 ti-a instalat doar niste drivere compatibile, dar ar fi bine sa pui un Windows XP SP3, ca e mai bun decat Vista.

5 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Am o intrebare, de ce nu iti iei driverele de pe site-ul oficial?
http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/drivers
aici ar trebui sa le gasesti pe toate, eu deja ti le-am gasit.

| laptopnews a răspuns (pentru andreyuu):

A mentionat ca are windows 7, iar pentru asta nu exista driver-ul de care are nevoie pe site-ul oficial!

| andreyuu a răspuns (pentru laptopnews):

De ce nu incerci driverele de la Vista pe Win 7, nu sunt foarte diferite sistemele de operare.

| laptopnews a răspuns (pentru andreyuu):

Sigur, merita incercat! Iti spuneam doar ca poate de asta nu a luat driver-ul de pe site-ul oficial!

| The7oker explică:

Multumesc happy Traiasca TPU happy :X:X:X