| Dorina_Luca_1961 a întrebat:

Vreau si eu un driver pentru laptopul meu adica opengl pentru windows 10 sau un driver pentru placa video Intel hd graphic 3000 va rog. Funda

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Il gasesti la producator, adica ala de ti-a facut laptopul, sau nu ai mai invatat unde stau driverele?

| Dorina_Luca_1961 explică (pentru K0sti):

Eu am Asus

| K0sti a răspuns (pentru Dorina_Luca_1961):

Bravo! E un inceput, e bine ca ai aflat ce ai! Acum intreaba-l pe Asus de drivere!

| Dorina_Luca_1961 explică (pentru K0sti):

In primul rand nu ma lua la misto si in al doilea rand vreau un link unde sa intru sa il iau

| K0sti a răspuns (pentru Dorina_Luca_1961):

Ti-am spus mai sus unde il gasesti! Ti-am dat prajitura, nu te astepta sa-ti bag si in gura!
Ca sa nu zici ca sunt baiat rau: http://www.asus.com/ro/support/