| Neo12 a întrebat:

Vreau si eu un driver pentru placa de sunet (windows 7, 32 bit)
Dau funda celui mai rapid

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza "Adobe Flash Player" si apoi "Ma Config": http://www.ma-config.com/en
Apasa pe Start detection/Agent installation/Automatic Installation/. Va apare sa download-ezi fisierul MaConfig_Win.exe. Il download-ezi si apoi il instalezi. In acesta perioada nu inchizi pagina de internet. Dupa instalare dai iarasi "Start detection" si te uiti apoi in "My Drivers". Acolo vei vedea 3 categorii de drivere: verzi, cenusii si galbene. Cele galbene sunt neinstalate. Le instalezi. Cele verzi sunt mai noi. Daca vrei le instalezi, daca nu, nu. Cele gri nu le gaseste. Mai rar se intampla asta. Succes!

| Neo12 explică (pentru Salontanul):

Dacă descarc team viewer, mi-l poți face tu? te rog frumos!