| Mariusflorin2341 a întrebat:

Vreau și eu un program care sa elimine virușii, pana acum am folosit KaperSky și mi-a Detectat 8 trojan și un miner, nu pot sa îi elimin cu acel program. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Malwarebytes e cel mai bun pentru asa ceva.
Ca antivirus poti sa-ti descarci Avast.
Ai si tu grija pe unde umblii.

| Mariusflorin2341 explică (pentru raMLesS):

Da,am incercat cum mi-ai spus tu, mi-a detecta 20 de malware, le-am sters pe toate dar virusi aia erau ascunsi nu dadeau niciun semn numai ca am observat asta pentru ca mi-au sters windows defender-ul si windows updater-ul, acum i-am dat un troubleshooting sa-mi rezolve update-urile dar windows-ul defender inca e sters ce as putea sa fac ca sa il recuperez chiar am nevoie de el! sad

| raMLesS a răspuns (pentru Mariusflorin2341):

Pai ce windows ai? Daca ai windows 7 sau 8, descarca-ti avast antivirus, e foarte bun.

| Mariusflorin2341 explică (pentru raMLesS):

Mersi