| Alleeexxxx a întrebat:

Vreau si eu un program de inregistrat sunet si video pentru timpul acesta de placa video si de sunet:
-Ati Radeon x300/x550/x1050-placa video
-Gygabyte vm900m-placa de sunet
Si daca se poate sa nu fie versiuni demo si sa fie si un link de le pot descarca.
Multumesc in avans!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Audacity. Este gratuit. Functioneaza pe orice placa de sunet si ca orice program audio n-are legatura cu placa video. Este free si este foarte bun. Trebuie sa instalezi si proramelul "Lame" care este pe acelasi site. Daca nu te descurci spune-mi pe privat, ID-ul tau de yahoo si te ajut. Nu-ti trebuie link. Scrie in browser "audacity" si gata.