| Cartier_Băă_Sef_De_1996 a întrebat:

Vreau si eu un site de hack pentru like-uri. Am observat in ultima vreme ca multe persoane de pe facebook au multe like-uri la poze. Asa ca m-am gandit sa va intreb daca stiti voi vreun site unde pot sa imi adaug like-uri la pozele de pe facebook fara sa muncesc pe acel site sau ceva de gen funda?

Răspuns Câştigător
| Krixxus a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch
daca ai vreo intrebare trimite mesaj la contul din clip ( e al meu ) si te ajut

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si, cu ce te ajuta like urile alea?

| MskDesign a răspuns:

Si asta este generatia erei Facebook!
Voi habar nu aveti ce inseamna hack/hacker si veniti sa intrebati pe aici tot felul de idiotenii.Chiar daca stiu ca imi va fi sters acest raspuns de adminii acestui site, tot nu ma pot abtine sa cred ca sunteti niste trogloditi.
Succes la hack-uit like-uri pe Facebook!

| presus a răspuns:

Erau intr-o vreme astfel de site-uri, dar recent n-am mai vazut. In schimb sunt unele pagini pe facebook unde dai si primesti like-uri doar punand link-ul pozei.