| BezeaToxica a întrebat:

Vreau si eu un site de unde sa downloadez un drive care sa instaleze wifi pentru windows XP. Am laptop Dell Vostro 1510, daca este nevoie.

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Gasesti aici toate driverele http://www.dell.com/......ostro-1510

| BezeaToxica explică:

Alexutzu_Ely merge! Dar zice '' Drive is not installed'' si nu ma lasa sa caut wifi sau alt ceva. Ce sa fac? Un sfat terog?

| Alexutzu_Ely_1996 a răspuns (pentru BezeaToxica):

Iti apare in bara de start semnal e wifi daca nu inseamna ca nu s-a instalat!
CAuta-ma pe mess o sa te ajut cu placere:elisey_versace93@yahoo.com