| marriancosmin a întrebat:

Vreau si eu un site, sau ceva unde po sa uploadez pozele si sa ramana private, ca google photo, sa ramana acolo in siguranta, sper ca stiti despre ce vorbesc.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai nu inteleg de ce nu folosesti google photo?

| Aslam a răspuns:

Salut! Ai incercat hotupload.eu?
Eu imi tin fisierele acolo de 3 ani, si nu am avut nici-o problema. In plus, nu-i complicat, doar iti faci cont, primesti 50GB, creezi folderul, uploadezi. happy

| marriancosmin explică (pentru Aslam):

Multumesc mult o sa-l incerc.

| CojocariuLaurentiu93 a răspuns:

Cel mai recomandat este Dropbox. Este in colaborare cu Android si Google. Acela este un cont pe care il poti accesa de pe orice dispozitiv de oriunde. Ba mai mult, orice poza faci tu telefonul/camera web, se uploadeaza automat in acel cont.