| AndreyIstetul a întrebat:

Vreau si un program unde imi pot inregistra vocea! Am microfon! Nu cer nimic mai mult! Doar sa-mi inregistrez vocea!

57 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

laughing) Nu va mai chinuiti cu programe
unul il are direct windows-u
START-> ALL PROGRAMS->ACCESSORIES->ENTERTAINMENT->RECORD

sau

nerhiro nero wave editor... unde iar poti inreggistra vocea

Distractie placuta

| CrisStinc1k a răspuns (pentru Brotacelu):

Eu am facut cum ai scris tu.si pina la urma am inregistrat dar vocea nu se aude? ce trebuie sa fac ca sa mi se auda vocea?

| Anyway a răspuns (pentru Brotacelu):

Da windows-ul meu ii pe englezatongue unde trebuie sa intru, mai exact? happy please, help me!tongue

| Brotacelu a răspuns:

Ai dreptate gyzzard
dar nu a intrebat program, nu a spus ca vrea si performanta big grin

daca vrea performanta, modificarea vocii, suntetului etc.
sa foloseasca dupa cum am spus "nero wave editor"

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Audacity
e gratuit si stie super multe
http://audacity.sourceforge.net/

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Ala din windows inregistreaza prost si nu ai un control foarte bun al inregistrarii.

| PrettyLigiaAnka a răspuns:

Wavepad sound editor

| gfy a răspuns:

Poti folosi Adobe Audition: http://artasonora.com/category/programe-audio/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jet audio 7

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool adit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai START, toate programele, accesorii, amuzament si dai acolo unde scrie inregistrator sunet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor eu dau acolo inregistrare tip in microfon si nu se inregistreaza nimic! crying(((((((((((9

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai program cu windos-ul. dar trebuie modificat de la SoundMax

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool.edit.pro 2. 1 e cel mai bun si poti sa pui si negative;
)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste audacity

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite poti sa folosesti cool edit player daca ai pc f slab, dar daca vrei mai multa calitatea incearca Adobe audition 3 e un cool edit intr-o versiune actualizata... succes happy

Alte răspunsuri