| alexa_7084 a întrebat:

Vreau un program de trucat poze pe care sa il descarc dar sa nu il cumpar :-D si v-as ruga sa imi spuneti si cum se instaleaza :-D
Multumesc!

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Gimp2 se apropie de photoshop la partea de opţiuni şi e gratis. Şi mai e photoscape care e mai uşor de folosit, dar are mai puţine opţiuni. Trebuie să îţi downloadezi kitul de instalare, după care dai dublu-click pe el şi urmezi instrucţiunile. Succes!

10 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

PhotoScape: http://www.softpedia.com/......cape.shtml
Se instaleaza la fel de usor ca Yahoo! Messenger. Dupa ce l-ai instalat o sa-ti apara o fereastra in care o sa-ti spuna ca sa te inregistrazi ca sa-l poti folosi. E gratuita inregistrarea la fel ca si programul, deci introdu datele acolo ca sa te inregistrezi si gata.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| thizizme a răspuns:

GIMP - instalare ca la orice alt program.
PhotoScape - acelasi lucru.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nu-l crede, ala e site-ul, am incercat aseara si se blocheaza calculatorul :d
succes :*

succes

| DoarOana a răspuns:

Incearca PhotoScape! E foarte bun! Il poti lua de aici : http://www.photoscape.org/ps/main/download.php.
Sper sa acorzi fundita celui care o merita. BYE

| YepIsSuspended a răspuns:

PhotoShop cu Crack.

| scumpikkk a răspuns:

Hi. http://imikimi.com
mie imi place multtt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://download.cnet.com/GIMP/3000-2192_4-10073935.html Gimp e echivalentul cunoscutului Photoshop dar asta e gratis:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte usor sal instalezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai as vrea un program da modificat poze dar sa fie tare nu ca photoshinrbig grin