| Neverrrrrr a întrebat:

Vreau un programel free de editat imagini, cu care poti baga si un scris smecher...

Răspuns Câştigător
| Kim_Ioana_1990 a răspuns:

Pentru telefon iti pot recomanda Snapseed e foarte bun, cu ea imi editez pozele de pe Instagram. Pentru PC nu stiu program de editare. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu!

6 răspunsuri:
| AndreiNicolae a răspuns:

Cel mai bun mi se pare Photoshop. Asteapta putin si iti sau un link.

| AndreiNicolae a răspuns:

Uite aici Photoshop CS 6 https://mega.nz/fm/f5xB0S6Z si pentru telefon iti recomad PicsArt

| qest11 a răspuns:

Incearca Paint.NET

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimpshop este variant 100% freeware a photoshopului, fara trial.

| kingersome a răspuns:

Pizzap.com e gratis.E pe browser.Şi e simplu.