| midnight a întrebat:

Vreau un site de unde sa downloadez teme pentru samsung corby(in afara de zedge ca ala nu are teme). FUNDA!

5 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Samsung Corby NU are teme.

| Walker a răspuns:

Luigykent.org

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Faza e ca nici un touch-screen nu are teme ...ca si eu as vrea la LG p500 dar nu exista... daca vrei teme neaparat ia-ti un tel cu tastetongue!

| Blanky a răspuns:

Am si eu Corby si am gasit cateva teme de curand http://mariuscump.wordpress.com/category/telefoane/ sunt multe si nu uita sa dai click pe ele si dupa sa le salvezi ...bye :*

| yoou17 a răspuns:

Samsung corby nu primeste teme