| Clank a întrebat:

Vreau un telefon QWERTY. Am pus deja ochii pe Nokia Asha 302 si Nokia E5. Nu stiu ce sa aleg dintre telefoanele mentionate. Care e mai bun? Sau, daca nu e nici unul bun, recomandati-mi ceva (intre 350-690 lei). MULTUMESC anticipat :*

6 răspunsuri:
| Clank explică:

Te rog baga la messenger stefan21b@yahoo.com si putem vorbii acolo. Daca faci asta iti voi da funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana in 690 lei nu am dar eu iti recomand HTC Cha Cha. Eu am acest telefon si sunt foarte foarte multumit de el. Costa in jur de 800 de lei dar merita din plin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si am uitat sa zic ca are si QWERTY si Touchscreen.

| Anonim000000003333 a răspuns:

Eu iti dau parerea mea....eu una cred ca e mai bun un Nokia asa 302.winking

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Uite, un telefon fitos vrei tu cu tastatura qwerty dar asculta, si eu am vreau asta, dar nu e bun. uite aici un OT991 ( https://www.youtube.com/watch?v=WWy85PJbleI )
uitate apoi zi-mi daca mai vrei full qwerty. crede-ma si eu am vrut full qwerty dar nu e bun, daca ti se rupe un buton sau se strica la unul dinter ele un fir (cablu din ala mic) te C*a*i in el de telefon. de aia OT991 e o alegere ff buna. inca un lucru, un coleg de al meu are OT918 (versiune mai slaba decat 991) si merge super bine! iar 991 e versiunea imbunatatita a lui 918, deci e super! asta e parerea mea!

P.S.: citeste tot ce am scris!

| CastanaxD a răspuns:

Nokia asa 302 este mai bun (parerea mea).Din acela am si eu si sunt multumita foarte mult de el. happy