| VadPorci a întrebat:

Vreu si eu un mod pentru euro truck simulator sa pot juca cu o masina mica ci nu cu un camion dau funda! nu vreau raspunsuri de genu "se numeste truck adica cu camioane" sau vreau jocuri asemanatoare

13 răspunsuri:
| maria933 a răspuns:

Nu se poate sa joci cu masina mica numai cu camioane. Il am si eu si mie imi place numai ca merge prea incet camionul.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tutac intra pe truckgame.ru si ai sa gesesti tot ce doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti gta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ti un sait cu moduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am masini mici la euro truck simulator
daca vrei ma gasesti la id-ul eto_roby_9 si ati dau

| NaturalLl a răspuns:

Iti dau eu link sa descarci masina mica pentru Euro Truck Simulator. Ford Mondeo, Dacia, sunt mai multe.
Uite site: http://www.simulatorgamemods.com/......s-download

| razvan123456789 a răspuns:

Ba merge ma cum sa nu mearga eu am ferari si bmw merge tirul si iute cumparele pe cele mai scunpe ca nu ai pe unde sa depaseti pe autostrad numa 120 ma duc sati poti lua tir scump fa asa intra in my/document si akl pe folderu, euro truc simulator"dai clik dreapta pe console si dai akl pe ultima ward pad document si dupa aia inlociesti g_minicon "1"
uset g_console "1"
uset g_trackir "1"
uset g_developer "1"
uset g_save_idx "1"
unde apare 0 intre ghilimele pui 1 numa la astea de mai sus intri in joc cumperi tir mai ieftin dai tasta de sub esc si scrii cheat money si dai enter

| AdDyTzZuU a răspuns:

Http://www.18wos.org/mods/279 - audi tt dar e foarte urat sa joci cu masini mici... daca mai vrei lasa id-ul tau si iti mai dau;)

| BM_Marinică_2001 a răspuns (pentru AdDyTzZuU):

Si cum imi selectez masina din joc dupa?

| Ovidiu_Alin_1999 a răspuns:

Intra aici si dai la linkul 1
Raspunsl meu e aici :))) (http://ets2mods.org/2014/01/bmw-x5-e70-interior-sound-physics/)