| pgl a întrebat:

Vreua sa stiu ce sa fac am virusi
Ieri am bagat un stick cu virusi fara sa am instalat antivirus mi-am dat seama ca are virusi deoarece mergea greu.Astazi am vrut sa bag antivirus sa vad daca avea virusi stick si daca am luat si eu dar nu mai merge sa descarca antivirusul
Avastul se descarca cand ajunge la final da eroare
Avira se descarca cand dau sa instalez dispare
nod32 la fel ca avira
Am gasit ca e bun malwarebytes l-am descarcam am gasit vreo 500 de virusi [trojan] si tot nu merge sa bag avira sau avast
de fiecare data cand scanez gasesc virusi
Cine ma poate ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Daca ai virusi baga windowsu din nou pentru ca nu poti sa mai faci nimic cu antivirusu.

| pgl explică (pentru tr3ig):

Am rezolvat am facut windowsul.Dar ai dreptate nu aveam ce sa le mai fac!