| FriendsShow a întrebat:

We can't sing up in to Yahoo Messenger. There might be a problem with your internet connection. Make sure your computer is connected to Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try the diagnose the connection problem. Asta imi apare cand incerc sa intru pe yahoo messenger. Mi s-a mai intamplat asta si am rezolvat,dar acum nu mai stiu. Netul imi merge bine, deci nu e de la el. Era un site in care puteai sa iti schimbi parola fara sa te loghezi.Dau funda pentru cine are idee!

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, cel mai bine ar fi sa iti reinstalezi Yahoo Messenger-ul. Poate daca iti iei o versiune diferita (mai veche) ar ajuta sa nu ti se mai intample!

Succes happy

| al3xander a răspuns:

Yahoo messenger foloseste o conexiune securizata SSL si daca data de la calculator este invalida da eroare pentru ca nu recunoaste certificatul. de asemenea poate fi si din cauza ca ai introdus o parola gresita sau ai setat un proxy la internet explorer care este inactiv/invalid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza messenger-ul si va merge, am mai patit-o si eu.