| lorena1gianinak a întrebat:

Willkommen! Îmi puteți recomanda un aparat foto de tip "polaroid" (la minut)? Au o istorie foarte interesanta în spate și ținând cont ca încă se găsesc pe piață merita sa încerc unul. Aveți ceva idei de astfel de aparate foto de calitate superioara? Dacă se poate as vrea și câteva informații despre aparatele polaroid.

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

HAIL HYDRA! :D

ai ceva impotriva unui telefon cu, camera foto si o imprimanta foto color portabila care poate tipari prin wifi
https://www.emag.ro/......ortabila/c
din cate gandesc eu are EXACT aceeasi functionalitate cu un polaroid;)

| lorena1gianinak explică (pentru Bizon95):

Nu, nici pe departe. Telefoanele din ziua de azi sunt foarte inteleligente și îndeplinesc mai multe funcții. Aparatele polaroid îmi amintesc de copilărie și sunt interesante. Vreau ceva care sa facă fotografii instant și în acel format. Chiar dacă o imprimata și un telefon pot face lucrul asta de 10x mai bine decât un polaroid. DAR, întotdeauna le-am preferat pe ele. Asa sunt eu...
Mai de moda veche asa)))))

| Bizon95 a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Nu stiu, nu am folosit niciodata
stiu doar sa le gasesc pe net:
https://www.emag.ro/search/aparate-foto-compacte/polaroid/c?ref=srcql
si poti sa citesti review-uri, fiecare produs eMAG are o zona
daca nu esti in tara atunci... chiar nu am habar, imi pare rau!