| Alex1510 a întrebat:

Windows 10 e mai bun decat Windows 7?

6 răspunsuri:
| wanted1 a răspuns:

Mai bine ramai la windows 7. De ce? Windows 7 e mai sigur decat windows 10. Pe 10 nu ai intimitae de loc, nu poti juca -instala orice [10 seamana cu vista ]

| RareşTPUro a răspuns:

Consuma mai mult Windows 10 si iti face chiar putin calculatorul/laptopul mai lent.

| peperonies a răspuns:

Da

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Windows 10 pare facut din fuga.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde prin ce persepectivă te gândești. La jocuri părerea mea e că Windows 7 e mai bun dar Windows 10 se anunță mai promițător.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 10 va fi (probabil) foarte bun cand va fi complet. Acum mai bun este Windows 7.