| weapon a întrebat:

Windows 7 Professional 32 biti SAU Windows 7 Ultimate 32 biti? (professional sau ultimate?)

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Dupa mine ultimate e mai bunhappytot ultimate il am si eu si pot spune ca e excelent...dar oricum nu e mare diferenta intre elehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc home premium. Merge tot pe el, nu am nici o problema. Singura diferenta dintre professional si ultimate este ca la ultimate poti instala pachete de limba.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Eu am avut amandoua windows-urile in laptop si cel mai bun mi s-a parut Windows 7 Ultimate, pe Professional mi se incarcau greu paginile, mergea mult mai lent, totusi nu as folosi nici unul de aici, mai preferabil esti Windows 7 Home Premiumwinking