| Garoafe a întrebat:

Windows 8.1
Placa de baza Gigabyte GA-H87-D3H

A mers totul perfect pana cand a trebuit sa plec cam 1 ora si l-am stins. Deci are cineva idee de ce imi da "usb device not recognized " doar la hub-ul de la tastatura (am tastatura + mouse wireless de la Microsoft). Ma chinui de 2 ore :-\

Ce am incercat:
am stins, reaprins, scos alimetarea de tot (m-am gandit ca ii din cauza ca am fast boot-ul activat si nu mai verifica usb-urile la pornire

Update driver (degeaba)
Am reusit la un moment dat sa il fac sa mearga pe un USB 3.0 dar care era in fata carcasei si ii cam inconfortabil sa tin mufa acolo...si acuma nu mai merge nici pe acel 3.0

Disable/Enable usb

Am reinstalat programelu de trebuia instalat pentru ele direct de la Microsoft de me site (n-am reusit nimic)

2 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Trimite eroarea completa, cu tot cu detalii si stack ca sa ne dam seama de ce se intampla, sau fa un screenshot cu eroarea respectiva ca altfel... Nici macar nu spui ce model de keyboard.mouse ai!

| Garoafe explică (pentru StefanKogut):

Am rezolvat, nu stiu exact exact care era motivu dar e ok acu happy