| Denismarian123 a întrebat:

Windows m-a obligat sa fac update la Windows.
Dar numai ca dupa descarcare m-a pus sa ii dau restart si dureaza de o ora incontinuu.
Cat ar trebui sa dureze?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Să știi că durează!
La mine ține 20-30 minute!
Dacă sistemul tau este mai vechi înseamnă că va dura!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Dacă depășește două ore poți să închizi PC-ul din butonul fizic! Ții butonul apăsat până se închide. Îi dai 10 minute de pauză și pornești iar calculatorul.
Nu recomand sa faci asta că se poate strica PC-ul. Dacă o faci poți să o faci că ultimă soluție!

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu il ai cu licenta mai bine nu faci actualizarea.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru darrio2007):

?!?
nu la windows 10, windows 10 NU mai are nevoie reala de licenta, pana la un punct acum cativa ani nu mergeau deloc update-urile, acum merg si alea
si ma refer la faptul ca NU AI LICENTA, nu la faptul ca ar fi piratata, efectiv ai doar cateva limitari pe care le numeri pe degete cum ar fi ca nu poti schimba poza de pe desktop

si Apple a scazut DRASTIC pretul la macos-ul lor, ambii castiga mult mai multi bani din store, decat, castiga din vanzare de OS, asa ca prefera sa aiba OS-ul lor la tine in comp

deci el are alta problema, de gen are un calculator mai vechi, eventual cu hdd