| Agent47 a întrebat:

Wishlist pc gaming max 3000 lei fara monitor. Funda! De preferat de pe pcgarage.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| marculescumihai a răspuns:

Iti recomand sa mai adaugi un hdd la linkul primit.

| SpecialistIT a răspuns:

Uite recomandarea, fiindca am vazut ca dispui de 3000-3500 lei:
http://www.mediadot.ro/wishlist/28550/
Ti-am pus o placa de baza Z75 + 3470 pentru a putea, cu ajutorul la turbo si 105 blck sa duci procesorul la aproape 4000MHz.
Ti-am pus o super placa video GTX660 Ti, cu PhysX, CUDA si alte optiuni foarte bune.
Ai o sursa certificata Bronze, rece si silentioasa. Carcasa ramane la alegerea ta.

Sper ca am putut sa-ti fiu de folos.
Sa te bucuri de PC.

PS: MediaDOT ofera ansamblare GRATIS, daca nu te descurci.

Bafta!