| SDavidS a întrebat:

XBOX 360 Slim sau PS3 Slim?

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

N-am avut nici o data Xbox, nici PS3, dar am avut PS2 si PSP si de PSP chiar am fost multumit, de PS2, mai putin. Eu totusi ti-as recomanda Xbox-ul ca poti sa-i conectezi si un kinect si sunt jocuri destul de tari pentru el.

| cristiiiiiii a răspuns:

Ps3 super slim cel mai bun fara nici un dubiu

| SmokeyEye a răspuns:

Xbox+ kinect

| RawGrey a răspuns:

PS3 Slim, xbox360 se blocheaza mult mai des si este mult mai prost optimizat, jocurile sunt mai scumpe cu 50-100 de ron fata de Ps3. Un an nou fericit!

| emydaisy a răspuns:

Mai bun este Xbox360 slim ca am si eu

| yooleonard a răspuns:

PS3,jocurile din ziua de azi nu lau suparsolicitat nici macar pana la 50 %, citeste Blue-Ray, grafica suuper si consola mi se pare mai usur de manevrat.

| Serginyo a răspuns:

PS3 SLIM clar! estecel mai bun, are grafica mai buna si merge mai bine decat xiboxul 360. un prieten are xbox si l-am comparat cu ps3 si nici nu se compara, deci PS3 este cu siguranta alegerea mea(si pentru jocuri..sunt mai multe jocuri ps3 cu grafica mai buna decat pe xbox si au si pret mai mici, iar daca vrei sa fie modat, la xibox platesti vreo 40 lei pentru un nu stiu ce card, iar la ps3 dai vreau 50 lei si iei un card cu memorie cu tot cu bootare).

| 25lei a răspuns:

Primul.