| AstaMicu a întrebat:

Xbox Elite sau Playstation3?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Ca putere sunt cam la fel. Doar Xbox este o idee mai slabut, are 500 Mhz fata de 550 Mhz de la PS3, dar asta chiar nu conteaza, deci fiecare este bun. Iar in materie de controlere, ei bine, am jucat cu cele de Play Station si detin un Xbox Controler pentru PC si am tras concluzia ca cel de Xbox este de 1 mil ori mai bun decat cel de PS. Desigur, PS3 are cateva jocuri dedicate destul de interesante precum Gran Turismo 5 si Heavy Rain... dar acum depinde de tine.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Playstation 3

eu prefer playstaion dar uite aici un articol ca sa decizi si singur
http://www.product-reviews.net/......-for-xmas/

| barzuk a răspuns:

Playstation3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !