| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Am un mouse motospeed 2.4 wireless si nu ii mai merge rotita din mijloc. Stie cineva de ce? (in caz ca va intrebati, nu l-am lovit).

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Poate a intrat ceva acolo? Gen o firimitura? Ai mancat la birou?

| Yee explică (pentru Clorox):

Nu

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca este dus elementul optic. Numai un electronist poate verifica. Nu merita. cumpara-ti altul!

| octav005 a răspuns:

Ar putea sa aiba praf s-au scame acolo. Ai putea sa il desfaci si sa il cureti si sa pui niste alcool izopropilic acolo.