| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Cum fac sa descarc un program, Screen Shoter, se numeste?
De fiecare data imi zice:
"The action can't be completed because the file is open in ScreenShoter"
Puteti, va rog frumos, sa imi explicati pas cu pas ce trebuie sa fac, nu ma prea pricep la calculatoare?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Salut,
» Click dreapta pe Task Bar și apasă Task Manager (http://prntscr.com/izcums)
» Caută un proces numit screebshoter.exe sau un proces care are imaginea aplicației.
» Selectează procesul și apasă End Task. (http://prntscr.com/izcvr9)
Încearcă să ștergi acum.

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Reboot, delete
nu vreau sa te intreb de ce nu te-ai gandit din prima sa inchizi fisierul din screenshoter, nici de ce nu inchizi screenshoter-ul (sunt sigur ca are un icon prin taskbar), dar solutia mea merge 99%, (nu stiu deloc screenshoter, poate redeschide fisierul dupa reboot, ca sa vezi ce destept e)

| Yee explică:

Yee! Pardon, trebuia sa scriu ca vreau sa il sterg*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yee):

Te-ai asigurat ca ai inchis programul? Vezi in Task Manager si inchide-i procesele.