| Narcis_Puiu_2000 a întrebat:

Ziceti-mi când va aparea Samsung galaxy s5

Răspuns Câştigător
| CosminCSM00 a răspuns:

,, Samsung Galaxy S5 ar urma să fie lansat în aprilie, deşi înainte s-a zvonit că ar putea apărea chiar la Congresul Mobilităţii de la Barcelona, care va avea loc la finalul lui februarie. De asemenea, Samsung Galaxy S5 va putea fi conectat la gadgeturile purtabile lansate de sud-coreeni, cum ar fi ceasul inteligent Galaxy Gear, prima, dar şi a doua generaţie. "
Sursa : http://adevarul.ro/......index.html

1 răspuns:
| Lumia350 a răspuns:

in 2014 s-ar putea sa vedem un Galaxy S5 mult mai repede decat s-ar astepta cineva. Desi ultimele cateva modele au fost anuntate in aproximativ aceeasi perioada, urmatorul smartphone de varf are mari sanse sa fie facut public in luna ianuarie, in loc de martie sau aprilie.