| cristicosan a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum gasesc fisierele care le-am ascuns (hidden) primul care raspunde si imi este de folos primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Poti deschide my computer si te duci sus la instrumente si optiuni folder apoi dai la view iar apoi selectezi show hidden files and folders iar apoi cauti ce iti trebuie si acel folder/fisier o sa-ti apara un pic transparent

2 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

Dai click pe desktop si apesi F3

scrii numele fisierului
selectezi unde vrei sa il caute
si apoi mai jos ai sectiunea 'more advanced options' dai click acolo si bifezi 'Search hidden files and folders' si dai cautare

:p

| rosedanielle a răspuns:

Te duci la Start- Control Panel si acolo alegi folder options. Acolo o sa ai sub advanced settings o iconita Hidden files and folders. Ei bine, trebuie sa selectezi show hidden files, folders abd drives si gata. Spor