| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri frumoase cu grafica buna.

8 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Bioshock Infinite. Este un joc dea dreptul tare! Uite aici informatii: http://goo.gl/P3Hh0C - dai play la video.

| Dariusuu a răspuns:

Încearcă Max Payne 3 şi Crysis 3.

Sunt incredibile frate.

| al3xander a răspuns:

S.t.a.l.k.e.r. (toata seria), crysis (toata seria), metro 2033 si last night, max payne 3, sniper ghost warrior 1 si 2

| KateMiddleton a răspuns:

Mie imi place Call of Duty, grafica e extraodrinara, dar ma rog, pentru cineva poate parea prea crud si nu pentru fete.

| Stefxn a răspuns:

Depinde la ce te referi mai exact. In lumea jocurilor ceva frumos inseamna un joc in care tragi cu arma sa-i omori pe toti din jur sau sa distrugi chestii. Iar grafica buna inseamna ceva gen Crysis 3 la care ai nevoie de un PC de macar 3000 de lei ca sa-l joci la o grafica foarte buna. Dar poate nu esti chiar atat de infocat in legatura cu ce am mentionat.

| GulDan explică (pentru Stefxn):

Crede-ma pot sa joc cam orce dar nu stiu jocuri.la ora actuala joc metin 2laughing de aia vreau sa aflu jocuri noi.

| YourDeath a răspuns:

Assassin's Creed
GTA IV
Saints Row IV
DarkSiders 2
BioShock Infinite
Tomb Raider
Crysis 3
Hitman Absolution
Prototype 2
Sniper Ghost Warrior 2
Metro Last Light

| bogdanrvd a răspuns:

Depinde... incearca World of Warcraft.