| Alecssss1234 a întrebat:

Ziceti-mi, va rog niste app utile pentru tel Samsung.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In telefonul meu Samsung sunt instalate cam asa : Zedge, PicsArt, Calls Blacklist Pro, Antivirus ( de la Bitdefender ), CM Lite ( mai bun si decat smart managerul din telefon ), lansator Nova, Degoo pentru backup ( ai 100 GB free si daca mai urmaresti un video pe zi, mai primesti cate 1 GB in plus. ),Equalizer+, un player muzical cu bass bun. Dar eventual sa iei actualizare anteriare din luna Iunie de pe apkpure. Ce este in momentul de fata pe magazin play este o aplicatie stricata de catre dezoltator pentru ca auzi naspa daca descarci versiunea actuala de pe magazin play. Dar poti descarca actualizari anterioare de pe apkpure.
EX Explorator Pro ( costa bani,dar daca vrei iti dau link in privat de unde poti descarca fara bani), Pinterest unde gasesti lucruri interesante, My Vodafone ( na pentru ca sunt in retea ), Real Racing 3, Candy Crush Saga... RR3 si Candy Crush Saga le am cu hack. Daca vrei iti dau link-uri pentru hack in privat.

Cinemagia, alta aplictie unde mai vad programul TV fara a mai cumpara ziar. Si na, cam atat.