| Xenoverse1 a întrebat:

Zilele urmatoare vreau sa achizitionez acest laptop https://altex.ro/......AP4DH47EA/ si vreau sa stiu daca pot juca fifa 19 sau 18 la high performance pe acest laptop?

Astept pareri.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse deoarece ai placa video integrata. Asta e laptop de birou bun pentru filme si jocuri vechi, nu gaming.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Cat costa si ce placa video are?

| uchihasasuke09 a răspuns:

Https://altex.ro/......HQ3MEX006/ daca vrei ceva de gaming la pret ok.La celalalt nu iti merge din cauza placi video pentru ca placile integrate sunt facute numau pentru lucruri basic nu performanta video.

| Mihai_Raul_Demeter_2000 a răspuns:

Merge