| Radeas1 a întrebat:

ZoneAlarm antivirus vs Panda Cloud Antivirus. Spuneti doar parera si argumentati de ce. Nu incepeti sa recomandati alt antivirus pentru ca stiu si eu destul de multe.
Pentru un laptop mai slab, de vreo 512 mb ram.

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Http://antivirus-software.findthebest.com/......ivirus-Pro
Ai aici ceva. Conteaza mai mult decat orice alta parere. Sau :
http://zonealarm.knoji.com/compare-vs/pandasecurity/
Bafta!

| Radeas1 explică (pentru xClementine):

Multumesc mult de tot. P.S : Mi se pare cam ciudat numele pentru a fii un roman. Ce natie esti?

| xClementine a răspuns (pentru Radeas1):

Pentru nimic. Sunt de origine maghiara, asa cum sugereaza si numele. happy

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Niciunul. Antivirusul este o porcarie inutila, daca cumva faci rost de un virus candva, reformatezi si gata.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Uite un top al antivirusilor, asta sa-ti faci o idee=>http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
Decat sa ti de pomana unu din antivirusi de mai sus, mai bine stezi mai amanuntit firewall-ul si e aceias smecherie.
Daca vrei neaparat unu din cele doua, opteaza pentru zone zonealarm!

| charleslouboutin a răspuns:

Daca ai cunoaste intr-adevar acest domeniu asa cum spui, ar fi trebuit sa stii ca orice antivirus este inutil.