| xendoxflavii a întrebat:

+1(441) 238-0222

ce este cu numarul asta, ma suna si imi spune ceva in engleza e o femeie si are un accent ciudat. din ce tare este numarul si ce e cu el?

6 răspunsuri:
| Anonima6789777 a răspuns:

Este un numar spam, nu mai raspunde te taxeaza pe secunda. te poti trezii cu facturi kilometrice.

| xendoxflavii explică (pentru Anonima6789777):

Din ce tara este numarul?

| Anonima6789777 a răspuns (pentru xendoxflavii):

Este prefixul unei tari pe nume Bermude. Ș)

| xendoxflavii explică (pentru Anonima6789777):

Aoleo triunghiul bermudelor doamne fere ce vor astia de la mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xendoxflavii):

Daca te mai suna venim sa-i batem. sunt d-astia ce n-au ce face. recomand sa raspunzi doar la numerele normale si nu la astea dubioase

| Anonima6789777 a răspuns (pentru xendoxflavii):

laughing nu vor nimic... doar ca nu mai răspunde si te lasă in pace