| DenisIonut01 a întrebat:

1.Cateva informatii despre ipod touch 3G 8GB (cand informatii nu ma refer la informatiile oferite de Apple gen cat are ecranu de mare,ma refer la daca este bun pentru muzica sa ma tina mult bateria si la aplicati cat de cat, vreau sa stiu daca se strica repede sau nu cat de rezistent e)
2.Se merita Lg p500 pe ipod touch 3g 8gb?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Vrei să te țină mult bateria? Atunci nu cumpăra nimic de la Apple. Longevitatea bateriei fără-ndoială nu este punctul forte al Apple (ba chiar dimpotrivă).
2. Păstrează LG-ul.

1 răspuns:
| KRIIIX a răspuns:

1. Il pierzi repede! 2. Lg P500 :d