| LzzD a întrebat:

1.Stie cineva in ce magazin din Bucuresti as putea sa vad expus un telefon ihunt s100? Am cautat pe internet si am gasit doar cu trimitere prin posta, dar as vrea sa-l vad cum arata, ca poza nu corespunde cu realitatea!( ex= am vazut in revista play boy o tipa super care in realitate arata naspa rau de tot!)
2.Ce aplicatie ar trebui sa folosesc pentru a face filmulețe in care sa pui poze- portete cu tine de cand erai mic si pana esti mare si sa se modifice pozele, trecand de la una la alta, legându-se între ele, ca si când ar fi o singură imagine care se modifică tot timpul. Merge facut de pe telefon sau trebuie neaparat pe calculator?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

1. Exista review-uri pe net destule. Ce, nici acolo nu arata cum e? iHunt-urile sunt chinezarii branduite de ei, poti sa iei frumos un Ulefone sau Umidigi direct de la ei si tot aia e, doar ca iesi probabil un pic mai ieftin, insa nu cu mult.
2. Cam complicat ce zici tu ca vrei acolo, desi ar fi posibil si pe telefon. Nu am facut, nu m-a interesat, insa cred ca se poate sa faci o animatie de genul asta si pe telefon. Ia si incearca astea - https://www.androidauthority.com/best-gif-creator-apps-for-android-532132/

| LzzD explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc o sa incerc

1 răspuns: