| UnVis a întrebat:

8S by Htc sau Sony Xperia J?

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

In primul rand, HTC este a 3-a firma din lume la capitolul telefoane. Are windows 8x parca si este foarte finut si dragut. Procesor xD ce sa mai zic genial. Si este 4g merge foarte bine in orice colt ''al lumii'' Eu am HTC Radar si este un fel de frate al lui 8s by HTC. Sony XPERIA J este si el un telefon frumos dar nu se compara cu HTC. HTC Radar este aproape la fel de performant ca iPhone. Eu recomand HTC. HTC ftw!

4 răspunsuri:
| R0co3 a răspuns:

HTC ftw!

| UnVis explică (pentru R0co3):

Dece? cu ce mai bun?

| andreirapid a răspuns:

Xperia automat!

| stroedaniel13 a răspuns:

Clar HTC-ul este favorit din punctul meu de vedere si iti spun si de ce.

Principalul avantaj este reprezentat de sistemul de operare (windows phone) care pentru mine este cel mai stabil dintre toate existente la ora actuala.

Alte avantaje sunt reprezentate de existenta procesorului qualcomm dual core, camerei foto cu blitz si a designului placut-tineresc.

Iti recomand o vizita aici: http://bit.ly/13pxm9L peste parerile celor care l-au cumparat deja.