| mihaela1mihaela a întrebat:

A avut sau are cineva Nokia Lumia 610? Cam ce parere aveti despre el? As vrea sa-mi cumpar acest telefon si inca nu sunt hotarata

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut,

De ce nu ti-ai lua acest Lumia: http://bit.ly/15XIWzC

Sincer mi se pare un super telefon, dintre toate pe care le-au lansat cei de la Nokia:

- Proceosr Snapdragon S4
- Sistem de operare Windows Phone 8 (foarte foarte stabil)
-Gps
- Ecran generos cu o fidelitate foarte buna

| eAnne a răspuns:

Mai bine ti-ai lua LG Optimus L3 e400 acest telefon il am in prezent are android si e foarte frumos :x acesta il poti gasi la pretul de 350 - 390 - 400 lei pe renumitul site www.okazii.ro

| mastercs22 a răspuns:

E mai bun lumia decat LGtongue